PROŚBA O WPŁATĘ 1% NA RZECZ STOWARZYSZENIA

PROŚBA O WPŁATĘ 1% NA RZECZ STOWARZYSZENIA

Działania stowarzyszenia opierają się na wolontariacie. Wszyscy członkowie poświęcają swój wolny czas realizacji zakreślonych celów, czyli pracy na rzecz sportu, kultury, tożsamości i budowaniu więzi społecznych.
Bierzemy udział w konkursach o granty, ale także realizujemy własne zadania. Do najcenniejszych należy zaliczyć cykl konferencji ” Niezapomniani…”
Jest to coroczne spotkanie poświęcone mieszkańcom miasta i okolic, którzy już nie żyją, a byli związani za sportem, mieli ogromne osiągnięcia społeczne i zawodowe, oraz co najważniejsze dzieliły się swoją wiedzą i sukcesem, będąc mentorem i drogowskazem dla młodszych pokoleń. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce Projekty, jednak w tym miejscu należy wymienić ich: hm Józef Drożdż – sportowiec, nauczyciel, więzień mn. Oświęcimia, jego imię nosi Hufiec Beskidzki ZHP, Tadeusz Patan – pierwszy dziennikarz śledczy, obrońca przyrody, człowiek o niezłomnym charakterze, prawy i wrażliwy na wszystkie sprawy społeczne. Dr Olgierd Kossowski – lekarz, karykaturzysta, amator – bokser, społecznik, nauczyciel. Zbigniew Pietrzykowski – utytułowany bokser, wychowawca młodzieży, działacz sportowy oraz społeczny. Selma Kurz- diva operowa o globalnej sławie, działająca społecznie, zwłaszcza na rzecz kobiet. Ikona mody i stylu, osoba bardzo przedsiębiorcza.
Natomiast „Beskidzki serw” to międzynarodowe rozgrywki mikstów szkół średnich w piłce siatkowej i to one najbardziej potrzebują Państwa wsparcia. Naszym Partnerem jest, co roku Kronika Beskidzka oraz Portal Beskidzka24, rozgrywki trwają dwa dni i bierze w nich udział 12 drużyn po 12 zawodników, oraz zespoły cheerleaderek i zorganizowane grupy kibiców.
Chcemy kontynuować w dalszych latach nasze działania jednak bez Waszego wsparcia w formie 1% może się to okazać niemożliwe, dlatego jeszcze raz bardzo prosimy o wsparcie stowarzyszenia i przekazanie nam choćby najmniejszej kwoty. Za to z góry bardzo dziękujemy.