Konferencja „KOBIECA STRONA BIZNESU” już za nami!

Konferencja „KOBIECA STRONA BIZNESU” już za nami!

 

Organizatorem konferencji z cyklu „AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY” był BANK ZACHODNI WBK Grupa Santander oraz POLFUND Fundusz Poręczeń Kredytowych.

Jesteśmy bardzo dumni z tego,  że poproszono nas o Patronat Honorowy tak znaczącego wydarzenia. Pomimo kilkunastostopniowego mrozu uczestnicy dopisali, 100 osobowa sala była wypełniona.  Mamy nadzieję, że każdy dzięki udziałowi znalazł swoją nową, ciekawą drogę.

Konferencję otworzył panel dyskusyjny, przeprowadzony w nowoczesnej formie. Na wstępie poproszono o wyjęcie telefonów komórkowych! Na ekranie pojawiały się problemy wraz z 4 odpowiedziami,  nad którymi mieli debatować eksperci, jednak przed tym obecni głosowali np. na to, co dla nich jest najważniejsze podczas procesu wybierania banku mającego prowadzić konto firmowe itd. Miało to ten walor, że eksperci mogli się skupić na odpowiedzi, która otrzymała najmniej głosów, a z punktu widzenia bezpieczeństwa klienta ma również niebagatelne znaczenie. Ponadto uczestnicy zmuszeni zostali do uważnego śledzenia wypowiedzi wszystkich panelistów.

Druga część to było spotkanie poprowadzone przez gościa specjalnego Mariolę Bojarską -Ferenc.  Dziennikarkę, producenta telewizyjnego, prekursorkę zdrowego stylu życia. Podczas konferencji moderatorka dzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z tworzeniem i rozwojem kolejnych biznesów, opowiedziała jak przezwyciężać trudności w drodze do spełniania marzeń, jak osiągać cele, stając się doskonałym managerem oraz jak radzić sobie w negocjacjach. Z wielką przyjemnością uczestnicy konferencji słuchali historii jej sukcesu biznesowego. Ujmowała swoim wdziękiem, bezpośredniością i praktycznymi radami. Jest to osoba, która ma to coś w osobowości, co pozwala jej być liderem.

 

 

GALERIA