Podziękowanie za przekazanie 1%

Podziękowanie za przekazanie  1%
W imieniu wszystkich członków stowarzyszenia, sympatyków oraz uczestników naszych przedsięwzięć pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie w formie przekazania nam 1%.

Każda dokonana wpłata otwiera stowarzyszeniu bramę pozwalającą na kontynuowanie projektów własnych oraz umożliwia podejmowanie nowych wyzwań.

Zatem możemy z przyjemnością poinformować, że 12 września rusza nowy, trzeci już autorski, cykliczny projekt, w formule otwartej pod wspólnym tytułem: „Forum BIL – spotkania w Studiu CLOU w Bielsku-Białej”.

Nie byłoby to możliwe bez Państwa wsparcia. Cieszy i wprawia nas w dumę fakt, iż wpłaty napłynęły z różnych stron Polski. Nasze działania kierujemy do wszystkich ciekawych świata, aktywnych fizycznie, chcących rozwijać się bezustannie i ceniących spuściznę osobistości naszego regionu. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby żadna złotówka z kwoty nam przekazanej nie została zmarnowana. Dążyć będziemy do tego, aby osoby, które przekazały nam pieniądze miały poczucie dumy z naszych przedsięwzięć i poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Bardzo dziękujemy.