BIL poleca: FENOMENALNE Kobiety XXI wieku

BIL poleca: FENOMENALNE Kobiety XXI wieku
Stowarzyszenie Beskidzka Inicjatywa Lokalna wspiera inicjatywę FENOMENALNE Kobiety XXI wieku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez organizatorów oraz do udziału w wydarzeniu. Odbędzie się ono w dniu 21 marca 2020 r. w hotelu Magnus Golden Tulip Bystra Bielsko-Biała (Bystra, ul. J. Fałata 222).


Wydarzenie dzieli się na dwie części :
1. Dzienna – obejmująca równolegle cześć wystawców – parter, a na pietrze prelegencje i konferencje dla 300 uczestniczek. Podczas części dziennej odbywa się wspólne śniadanie, networking i rejestracja uczestniczek, a następnie oficjalne otwarcie wydarzenia poprzez rozpoczęcie konferencji od godziny 12.00 z równoległym otwarciem stanowisk wystawienniczych z przeróżnych branż.
2. Wieczorowa – część bankietowa, dająca możliwość poznania wielu wspaniałych kobiet. W jej ramach odbędzie się koncert zespołu PECTUS.

Prelegenci:
Bożena Wożniak – właścicielka hurtowni fryzjerskich Faro i członek Artego – sponsora generalnego Pectus, sieci hurtowi Fale Loki Koki
Jolanta Paw z MP Studio – fryzjerka z Bielska-Białej
Alisa Wysocka –  Bride Vibes organizatorka wesel, stylistka
Agnieszka Krajewska Pokokarde – stylistka
Marta Wawrzyczek Dotyk Urody – kosmetolog
Terasa Trawinska Vimed – dietetyk gwiazd w Warszawy, lekarz od zdrowego stylu życia
Maria i Grzegorz Bogunia – Fundacja Imperium Sportu z B-B
Teresa Szumiło – Item psycholog współpracujący z ministerstwem zdrowia, specjalistka od FAS w Europie
Marcin Orocz – OROCZ, doradca biznesowy, współpracował z CCC, eobuwie i wieloma innymi
Patryk Dymkowski – HELOU agencja reklamowa i fotograf
Iwona Duraj, Irena Lach – Eurofinanse z Żywca – księgowa i doradca podatkowy
Dominika Dudziak i Patrycja Duraj-Piecuch – prawnicy – adwokaci

Wśród wystawców będą lokalne firmy, które chcą wypromować swoją markę. W tym zakresie jeżeli posiadają jakiekolwiek kobiety chcące zaprezentować swoją firmę, usługę markę etc., na wydarzeniu istnieje możliwość wynajmu powierzchni wystawienniczej podczas całego wydarzenia jak i wynajem rollup – w celach nie tylko reklamowych.

Celem wydarzenia jest integracja kobiet z naszego regionu i pomoc w budowaniu pewności siebie i odzyskiwaniu równowagi życiowej po różnych trudnych sytuacjach. Chcemy dać przykład, że bez względu na to kim jesteśmy, skąd pochodzimy, jaki wykonujemy zawód, czy jesteśmy gospodyniami domowymi, jakie mamy wykształcenie czy status społeczny – wszystkie, bez wyjątku jesteśmy FENOMENALNE, bo spełnione, a spełniona może być kobieta  w różnych dziedzinach życia. Ważne by mieć świadomość swojej wartości i stawiać sobie w życiu cele do osiągania.

Jest to pierwsza edycja takiego wydarzenia. Zaangażowanych w ten projekt jest wiele kobiet i panów, którzy wspierają silne kobiety 😉

Więcej informacji na stronie www
http://www.fenomenalne.com.pl
oraz na Facebooku
https://www.facebook.com/fenomenalne

PATRONAT:
Patronat medialny Radia Bielsko
Patronat  honorowy Prezydenta Miasta B-B
Patronat PIAP w zakresie materiałów promocyjnych
Obsługa konferencji Conferia Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku