Koncert „Nie ma granic dla wiedzy” – fotorelacja

Koncert „Nie ma granic dla wiedzy” – fotorelacja

Są sprawy ważne, ważniejsze i najważniejsze. Taką najważniejszą, w ostatnim okresie stała się dla nas w stowarzyszeniu sprawa Ukrainy.

Są sprawy ważne, ważniejsze i najważniejsze. Taką najważniejszą, w ostatnim okresie stała się dla nas w stowarzyszeniu sprawa Ukrainy. Być może dlatego, że zdobyliśmy sympatię studentów z tego kraju, a być może dlatego, że kiedy dzieje się coś ważnego nigdy nie brakuje naszego działania.

Koncert, który odbył się 16 maja w Domu Żołnierza w Bielsku – Białej, a którego pomysłodawcami oraz organizatorami były trzy podmioty: Beskidzka Inicjatywa Lokalna, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oddział w Bielsku – Białej oraz grupa studentów z Ukrainy studiująca w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku – Białej był pomyślany jako sygnał, jako ostrzeżenie, że nic nie jest dane raz na zawsze – zwłaszcza pokój. Program koncertu był tak przygotowany aby to co słuchaczom dobrze znane przepleść poezją z którą zetkną się po raz pierwszy.

Ważne jest także to, że wszyscy występujący zrobili to zupełnie bezinteresownie, poświęcili swój wolny czas na długie godziny ćwiczeń. Jak wypadli? Sami zobaczcie w materiale filmowym na Beskidzkiej 24. Warto także poświęcić kilka minut na obejrzenie prezentacji…

Gorąco dziękujemy:

Ivannie Protsyshen oraz jej GRUPIE STUDENCKIEJ
PIOTROWI WYSOCKIEMU
Mirosławowi Galczakowi
FIRMIE IRIS MEDIA: Rafałowi Sakowskiemu, Tomaszowi Dyszkiewiczowi
Big Bandowi Zespołu Szkół Silesia Jarosława Grzybowskiego
Tomaszowi Lorkowi
Marcie Węgrzyn
Annie Krupskiej
Ireneuszowi Wiewiórze
Paulinie Dracz
Mikołajowi Pilch
Łukaszowi Samburskiemu
Annie Migdał
Władysławowi Gładyszowi
Dyrektorowi Domu Żołnierza pani Ewie Sokół
Przedstawicielce starostwa powiatowego pani Renacie Franasik
 

GALERIA