KONGRES KOBIET PODBESKIDZIA-2017

KONGRES KOBIET PODBESKIDZIA-2017

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

DOSKONAŁA OKAZJA DO ZAPREZENTOWANIA SWOJEJ OFERTY

Rok 2017 to VII Kongres Kobiet Podbeskidzia. Dedykowany zarówno dla Pań, jak i Panów. W tegorocznej edycji aż 11 wydarzeń, cztery już za nami- reszta we wrześniu. Rozległa tematyka, niekonwencjonalne tematy i sposoby prowadzenia, możliwość nawiązania kontaktów i energia, która dodaje skrzydeł- to jedne z niewielu rzeczy, jakie daje Kongres. Rozmawialiśmy już o „Kobietach Wojowniczkach” w Gminie Żydowskiej, w Wyższej Szkole im. Tyszkiewicza mówiliśmy i doświadczaliśmy piękna, dr Agnieszka Gorgoń-Komor zorganizowała konferencję na temat szczepień i problemów z płodnością oraz Śmiechoterapię, którą poprowadziła Dorota Szczepanik, specjalistka od śmiechu.
Przed nami panele dla kobiet, które chcą spróbować swych sił we własnym biznesie, dla seniorów, którzy będą wspominać piękne chwile młodości oraz dostaną potwierdzenie, że bycie seniorem to piękny etap, dający możliwości samorealizacji. Będzie o relacjach Matka- Córka, powspominamy, jak to było być kobietą sto lat temu oraz porównamy kobiety przedsiębiorcze kiedyś i teraz. A 30 września w BCK Gala podsumowująca VII Kongres Kobiet Podbeskidzia, gdzie dowiemy się, która z Pań w tym roku zostanie Perłą Podbeskidzia.
Gala, to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy i siebie- zapraszamy wszystkich chętnych wystawców do kontaktu z nami. Jeśli to mało- zapraszamy jako partnera organizacyjnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia.
Szczegóły- Ewa Sakowska prezes Beskidzkiej Inicjatywy Lokalnej tel. 660757732 lub Karolina Krzyżak Biuro Poselskie 607218436.