VII RKKP-„Kobieca siła pokoleń”

Stowarzyszenie Beskidzka Inicjatywa Lokalna jako główny organizator VII edycji RKKP  było także organizatorem i gospodarzem wydarzenia 14 09.2017 w Dworku NEW RESTAURANT w Bielsku-Białej pt „KOBIECA SIŁA POKOLEŃ”.

To wydarzenie było poświęcone kobiecie na różnych etapach jej życia, pełniącej różne role. Pokazującej swoją siłę w inny sposób niż tylko w kontekście fizycznym. Było połączeniem nowoczesności z przeszłością, awangardy z romantyzmem, gdzie moda, styl i kulinaria łączą się w jedną spójną całość. Każda kobieta znalazła dla siebie coś intrygującego na każdym etapie życia i przed wszystkim dowiedziała się jak wydobyć siłę kobiecości- „bo jak nie my to, kto”?

Wydarzenie było skierowane głównie do kobiet dojrzałych, jednak te wcześniej urodzone również znalazły inspirację dla siebie. Recital piosenki francuskiej, stoliki tematyczne to tylko niektóre atrakcje, które czekały na zaproszonych gości wieczoru.

 

Więcej w galerii wydarzenia tutaj: https://www.facebook.com/pg/kongreskobietpodbeskidzia/photos/?tab=album&album_id=509767122699229

Reportaż z wydarzenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=ZvU3lStg8d0