VIII RKKP – „Być kobietą to nie taka prosta rzecz…..”

VIII RKKP – „Być kobietą to nie taka prosta rzecz…..”

„Być kobietą to nie taka prosta rzecz…” – w spotkaniu pod tym tytułem zorganizowanym przez nasze stowarzyszenie w Partnerstwie z My Honey Home & Bistro wzięły udział kobiety reprezentujące różne pokolenia, a co za tym idzie z różnym bagażem doświadczeń i z różnymi oczekiwaniami. Planując event miałyśmy tego pełną świadomość. Największym naszym atutem było przyjazne otoczenie i wokalistka Kasia Kwaśny wraz z akompaniatorem, które stworzyły niepowtarzalny klimat.

Dodatkowo nasz Partner zadbał o coś dla ciała – przepyszne przekąski oraz ciasta. Tematy mini wykładów nie należały do najłatwiejszych, niemniej prelegentki spisały się na 6! Mówiliśmy o architekturze wnętrz, ewolucji w damskich ubiorach, księgowości.

Chcielibyśmy bardzo gorąco, w sposób szczególny podziękować Dorocie Papież, która brawurowo wprowadziła nas w kolorowy świat mody. Oprócz niej prezentowali się przedstawicielce firmy SAGE przeprowadzając dowcipną prelekcję o programach do księgowania i naszej Partnerce, pani Beacie Hańderek, która wraz ze swoim zespołem włożyła ogrom pracy w to, aby wydarzeniu nadać uroczysty, a jednocześnie lekki charakter. Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nas spotkanie na długo pozostanie w pamięci
uczestników (panowie także byli obecni).

Była to nasza cegiełka w tegoroczną, VIII edycję Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia.

Przed nami jeszcze jedno wydarzenie – 27 września w studio FIGURA i uroczysta Gala w Muzeum Zamkowym w Bielsku–Białej podsumowująca wszystkie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy na te wydarzenia.
Do zobaczenia.


O naszym spotkaniu pisał także portal Beskidzka24.pl:

Odbyło się kolejne poniedziałkowe spotkanie pod hasłem “Być kobietą to nie taka prosta rzecz…”.

Tym razem odbyło się w pięknym i eleganckim, pełnym smaku wnętrzu My Honey Home&Bistro. Było to kolejne bardzo kreatywne popołudnie związane z Kongresem Kobiet Podbeskidzia pod patronatem posłanki na sejm RP Mirosławy Nykiel, organizowane przez Stowarzyszenie Beskidzka Inicjatywa Lokalna.

Prowadzone prelekcje odbyły się w otoczeniu dobrej muzyki i poczęstunku, a to wszystko za sprawą gospodyni spotkania – pani Beaty Hańderek. Główna Gala VIII Kongresu Kobiet Podbeskidzia odbędzie się 29 września na Zamku Książąt Sułkowskich w Bielsku Białej.

Poniższe zdjęcia autorstwa Edyty Pamuły pochodzą z powyższego artykułu.