„BESKIDZKI SERW” 2018 coraz bliżej! Przedstawiamy drużyny

„BESKIDZKI SERW” 2018 coraz bliżej! Przedstawiamy drużyny

20 i 21 listopada w hali sportowej BBOSiR przy ul. Karbowej w Bielsku–Białej zbierze się 12 drużyn mikstów siatkarskich, które zgłosiły chęć udziału w tegorocznym Memoriale.

Obok zmagań siatkarskich będzie można podziwiać rywalizację cheerleaderek, z których trzy najlepsze zespoły zostaną uhonorowane pucharami ufundowanymi przez naszego Partnera: Zespół Szkół w Bielsku–Białej im. Gen. Stanisława Sosabowskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

Całkowitą nowością tegorocznej edycji jest mecz VIP-y kontra wylosowana drużyna turnieju. Kapitan VIP-ów już kompletuje skład i musimy przyznać, że licealiści będą mieli nie lada problem, by pokonać zespół kapitana Piotra Wysockiego.

„Beskidzki serw” to nie tylko zawody sportowe, lecz także spotkanie dwóch bliskich sobie narodów: polskiego i czeskiego. W tym roku ma jeszcze większe znaczenie ponieważ obchodzimy 100–lecie odzyskania Niepodległości. Chcemy naszym przyjaciołom z nad Olzy opowiedzieć o tym wielkim wydarzeniu i wspólnie odśpiewać kilka piosenek.

Do zobaczenia.

PRZEDSTAWIAMY DRUŻYNY:

Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Stanisława Maczka w Bielsku-Białej

Drużyna siatkarskich mikstów z „Budowlanki” to zahartowani w bojach zawodnicy. Od pierwszej edycji „Beskidzkiego Serwu” wymienili się kilkakrotnie. Aktualne zawodniczki i zawodnicy to zdobywcy III miejsca i brązowych medali z zeszłego roku. W ramach przygotowań do „Beskidzkiego Serwu” już od początku października rozgrywany jest Puchar Dyrektora ZSB w szkolnym międzyklasowym turnieju piłki siatkowej z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości. Finał rozgrywamy w piątek 16 listopada , tuz przed VIII edycją „Beskidzkiego Serwu”. Jesteśmy przygotowani na dobrą zabawę oraz sportową rywalizację.

Trener drużyny: Wiesław Wójcik
Na zdjęciu od lewej: Natalia-16 , Paulina-4 , Kuba-8 , Kamil-7 , Adrian-6 , martyna-14 , Karolina-10 , Dominik-2 , Mateusz-9
W pierwszym rzędzie: Patrycja-7 , Patryk-13 , Klaudia-6

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej
Drużyna Ekonoma – grupa młodzieży na co dzień pasjonująca się siatkówką, która ma ambitne plany stanąć na podium w tegorocznym turnieju „Beskidzki serw”.
 

Drużyna siatkarska Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku-Białej Technikum nr 11
Opiekun: Marta Kowalewska/Łukasz Szczotka

Drużyna Estrellas Cheerleaders
Opiekun: Anna Karkoszka
 

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. St. Staszica
Opiekun drużyny: Mariusz Fijak
 

Drużyna Bielskiej Szkoły Przemysłowej wraz z cheerleaderkami
Opiekun: Michał Stańczyk

Zespół Szkół im. gen. S. Sosabowskiego w Bielsku-Białej ZDZ w Katowicach

 

SPONSORZY:

 

PARTNER:

 

PATRONI MEDIALNI:

 

BEFADO – Jako firma z prawie 90-letnią tradycją od wielu lat dbamy o rozwój, zdrowie i wygodę małych stópek. Łączymy doświadczenie i nowoczesną technologię z najnowszymi trendami wzorniczymi, produkując wysokiej jakości polskie obuwie. Nasz sukces to właśnie produkcja obuwia wysokiej jakości, z tego znają nas nasi odbiorcy zarówno w kraju jak i w Europie. Posiadamy bogatą ofertę dla każdej grupy wiekowej: dzieci, młodzieży i dorosłych jak również obuwie profilaktyczno-ortopedyczne dla osób z problemami stóp.

Nasza strona internetowa: www.befado.pl