Forum BIL – spotkania w Studiu CLOU w BB: „Jak zawekować wakacyjną energię”

Forum BIL – spotkania w Studiu CLOU w BB: „Jak zawekować wakacyjną energię”
12 września o godzinie 17.00 rusza nowe autorskie przedsięwzięcie stowarzyszenia skierowane do wszystkich młodych, nie tylko duchem. Inicjatorkami są dwie Panie: Krystyna Gotkowska-Basińska i Dorota Papież.

Zapraszamy do Studia CLOU przy ul. Piotra Czajkowskiego 15 w Bielsku-Białej.

Nowa inicjatywa stowarzyszenia to organizacja cyklicznych spotkań dedykowanych nie tylko kobietom. Studio CLOU to miejsce magiczne, promieniujące dobrą energią i radością życia, sprzyjające intymnym zwierzeniom.

Hasłem przewodnim przedsięwzięcia jest: „CUD – ciało, umysł, duch” i to właśnie CUDOWI będą poświęcone kolejne spotkania.

Dyskutować będziemy w równej mierze na tematy lekkie i przyjemne dotyczące mody oraz wizerunku pod hasłem: „Pierwszego wrażenia nie zrobisz drugi raz”, jak również poruszymy zagadnienia bardzo trudne, np. rozwiązywanie konfliktów, jak nie zrobić dużego problemu z małej sprawy, jak cieszyć się mimo wszystko życiem, kiedy niepowodzenie goni niepowodzenie.

W doborze tematyki będziemy bardzo elastyczni i zakładamy ścisłą współpracę w tym zakresie z uczestnikami.

Mamy nadzieję, że nasz kolejny pomysł spodoba się i zdobędzie wielu entuzjastów podobnie jak realizowane przez nas od wielu lat cykle „Niezapomniani…” oraz „Beskidzki serw”.

Serdecznie zapraszamy.