Gala IX Regionalnego Kongresu Kobiet tuż tuż

Gala IX Regionalnego Kongresu Kobiet tuż tuż
28 września o godzinie 17.00 rozpocznie się uroczysta Gala podsumowująca IX Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia. Tym razem w organizację włączyło się stowarzyszenie Beskidzka Inicjatywa Lokalna oraz Gmina Bielsko-Biała w roli współorganizatora.

Zapraszamy wszystkich tym razem do Sali Redutowej w kamienicy Pod Orłem (ul. 11 Listopada 60-62). Przeniesiemy się w lata 50/60, a prowadzić nas będzie SONIA BOHOSIEWICZ koncertem „10 sekretów Marilyn Monroe”. To znakomity koncert przeplatany opowieścią o najjaśniejszej z gwiazd Hollywood – kobiecie, którą wszyscy znają, a wiedzą o niej tak niewiele. Fenomenalnie zaśpiewane i zagrane światowe przeboje oraz niezwykłe historie. W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry. Będzie elegancko, dynamicznie i zjawiskowo.

Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia pod honorowym Patronatem Posłanki na Sejm RP Mirosławy Nykiel to wydarzenie o najwyższej randze, skierowane do kobiet w naszym regionie. Przedsięwzięcie to cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Uroczysta Gala poprzedzona jest licznymi wydarzeniami dotykającymi wielu aspektów z życia kobiet. Spotkania stymulują rozwój oraz pokazują nowe możliwości funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Udział w kongresach ładuje akumulatory wszystkich Pań na cały rok. Uczestniczkami są przede wszystkim kobiety z ziemi bielskiej, cieszyńskiej, żywieckiej i pszczyńskiej w każdym wieku.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.