Podziękowania

Podziękowania

Hojność polega nie tyle na dawaniu wiele, co na dawaniu we właściwym momencie.
– Jean de La Bruyère

Każdego roku nadchodzi moment, kiedy decydujemy o wsparciu jakiejś organizacji swoim 1%. Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z tego, że to właśnie nas wybrali Państwo w tym roku. Dla stowarzyszenia małego jak nasze jest to być albo nie być. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. W obecnych czasach, naznaczonych straszną chorobą przynoszących niewiadomą każdego dnia, te gesty – gesty od serca – pozwalają nam na dalsze działania skierowane na ludzi: tych młodych, tych nieco starszych i seniorów. Uzyskane fundusze wykorzystujemy na cykliczne działania. Niestety, obecnie nie potrafimy obiecać z całą pewnością, że zorganizujemy „Beskidzki serw – międzynarodowe rozgrywki mikstów w piłce siatkowej szkół średnich”, ponieważ nie wiemy, czy młodzież będzie mogła uczestniczyć w jakichkolwiek zawodach. Oczywiście będzie nam przykro, bo byłby to już 10 – jubileuszowy serw, lecz bezpieczeństwo przede wszystkim.

Obecnie dzięki wspaniałym koleżankom: Emilce i Krysi rozpoczęliśmy akcję polegającą na zamieszczaniu na naszej stronie WWW ćwiczeń dla każdego. Pandemia wymusza na nas ograniczenie wyjazdów, a co za tym idzie – mniejszy ruch. Chcąc temu zaradzić, zapraszamy wszystkich do wspólnych ćwiczeń.

Wszystkie otrzymane darowizny przeznaczymy na nasze flagowe projekty tj. serw i konferencję „Niezapomniani”… Jednego jednak nie możemy obiecać – że odbędą się w tym roku. Jesteśmy jednak pełni optymizmu i mamy nadzieję, że możemy powiedzieć: Do zobaczenia na wydarzeniu!

Jeszcze raz chylimy czoła przed wszystkimi darczyńcami i życzymy im wszystkiego, co najlepsze, zwłaszcza dobrego zdrowia.

Zarząd stowarzyszenia