Beskidzki Serw-irus 2021 – wideo

Beskidzki Serw-irus 2021 – wideo

„Beskidzki serw”- sztandarowe działanie stowarzyszenia, do którego nasz niezastąpiony koordynator Wiesław Wójcik przygotowuje się niemalże przez cały rok, znowu odbyło się w nowatorskiej formie.

Zanim się to jednak stało, wewnątrz stowarzyszenia trwały rozmowy: co robimy? Emilka mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, była pełna obaw, czy nie okaże się, że pandemia rozwinie się do tego stopnia, w którym nawet najprzychylniejsi nam dyrektorzy szkół nie będą mogli zezwolić młodzieży na udział w Memoriale.

Patronat medialny, jak każdego roku, otrzymaliśmy od Kroniki Beskidzkiej i Portalu Informacyjnego Beskidzka24.pl – nisko się kłaniamy, że pomimo takiej okrojonej formy, towarzyszą nam w tych trudnych czasach.

W rezultacie XI odsłona Międzynarodowych rozgrywek mikstów w piłce siatkowej szkół średnich „Beskidzki serw” przybrała formę szkolenia, opracowanego przez Wiesława Wójcika, którego elementy w następnych edycjach będą podlegały osobnej ocenie, jako konkurs obok cheerleaderek.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszym materiałem, którego czujne oko trenerskie Wiesia dopilnowało w najmniejszych szczegółach:

Bardzo dziękuję całemu zespołowi za wykonaną pracę i zaangażowanie – bez Waszej energii, samodyscypliny i chęci działania na niwie sportu nic by się nie udało.
Dziękuję także młodzieży, które wzięła udział w naszym przedsięwzięciu.
Wielkie brawa dla: Wiesia, Emilki, Basi i Patryka – dziękuję.

Ewa Sakowska
Prezes stowarzyszenia